Результати ІІ туру конкурсу на написання проєкту Гімну Нововолинська

Сьогодні, 26 червня 2020 року, відбулося засідання комісії з визначення переможця.

Як ми інформували раніше, до участі члени журі запропонували два твори місцевих авторів – лікаря Ірини Мартинишин-Приступи та журналістки Людмили Трубнікової. За погодженням членів журі цього разу текст і музику Гімну представив також ще один поет – пенсіонер Володимир Жигоревич.

Після прослуховування поезії, покладеної на музику, компетентне журі у складі керуючої справами міськвиконкому Вікторії Магдисюк, начальниці відділу культури Інни Левкової, начальниці управління освіти Ольги Лакиш, директорки Нововолинської ЦБС Світлани Кухарук та журналістки, депутата обласної ради Алли Лісової одноголосно віддали перевагу твору співавторів Ірини Мартинишин-Приступи та Юрія Савраюка – директора Нововолинської школи мистецтв, який поклав текст на музику.

До речі, у соціальній мережі Фейсбук невдовзі буде створена подія і нововолинці зможуть ознайомитися з варіантами Гімнів переможців першого етапу конкурсу, покладених на музику і озвучених на засіданні комісії самодіяльними митцями міста. А також віддати свій голос за варіант, який на їхню думку найбільш вдалий. При затвердженні Гімну на сесії Нововолинської міської ради, що передбачено положенням цього конкурсу, буде врахований і результат інтернет-голосування.