Сповідуючи Конституційні цінності, будуємо країну, якою пишатимуться наші діти та онуки

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон держави. Спираючись на вікові цінності та прагнення побудови сильної, соборної, демократичної, незалежної, правової держави, депутати переважною більшістю ухвалили Конституцію України. Цей пам’ятний день відкрив перед нами шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

За 24 роки, що минули від дня ухвалення Основного Закону, наша держава зазнала багато перемін, були втрати та здобутки, кризи та підйоми. Нині, в умовах протистояння на Сході, продовжується становлення української державності, формується патріотичний дух нашого народу. Від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

З нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України в Нововолинську відбулося покладання квітів до фотостели Героїв Небесної Сотні та до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!». У заході взяли участь керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк та заступник міського голови Олександр Громик.

За сумлінну працю, старанність, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди державного свята – Дня Конституції України цього дня оголосили Подяки міського голови:

ТЕСЛЕНКУ Віталію Вікторовичу – старшому офіцеру мобілізаційного відділення  Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, капітану;

ЖУК Людмилі Володимирівні – секретарю військово-лікарської комісії Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату працівнику Збройних Сил України;

ДМИТРУК Наталії Антонівні – вихователю Нововолинського дошкільного навчального закладу №5;

ПАСЄЧНИК Ларисі Василівні – учителю математики Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Нагородженим вручили також пам’ятні сувеніри.

У зв’язку з тим, що й досі діють карантинні обмеження, масові заходи з нагоди Дня Конституції України у Нововолинську не відбуватимуться. Однак, творчі колективи міста підготували святкову програму, яку усі бажаючі зможуть переглянути на офіційній сторінці міського Палацу культури.