Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 27 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено два нові випадки коронавірусної хвороби. Чотири людини одужали.

Станом на 10.00 год. 27 червня у Нововолинську зареєстровано 117 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 85 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 15 громадян, хворих на коронавірус: 6 жителів міста і 9 іногородніх (м. Володимир-Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 2). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 6 жителів міста та 8 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – іногородній хворий.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 18 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 244 швидкі тести і взято 999 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 253 аналізи та методом ІФА G – 80 аналізи.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.