З Днем Конституції України!

Шановні нововолинці та жителі селища Благодатного!

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Послідовно і мужньо йшов наш народ до утвердження Основного Закону незалежної України, сповідуючи принципи свободи та демократії, єднаючись і стаючи на захист своєї землі від численних поневолювачів.

28 червня 1996 року відбулася знакова подія у становленні демократичної, правової, незалежної України – Верховна Рада ухвалила Конституцію нашої держави.

За більш як двадцять років Україна пережила кризи та підйоми, втрати й здобутки, а головний Закон – серйозні випробування. Нині підходить до завершення процес децентралізації влади та реалізація адміністративно-територіальної реформи. Ці переміни торкнулися й нашого міста, адже на стадії впровадження рішення щодо приєднання до громади Нововолинська навколишніх сільських рад. Постають нові проблемні моменти, виклики, які потрібно неухильно приймати та врегульовувати.

Щиро вдячний усім нововолинцям, а також жителям навколишніх сіл за щоденну працю, розуміння важливості тих кроків, які ми з вами разом робимо задля подальшого розквіту нашої громади. Долаючи перешкоди та шукаючи компроміси, озброївшись терпінням і мудрістю, продовжуймо разом будувати стабільну, міцну, демократичну державу.

Бажаю вам, дорогі земляки, щоб у кожного з вас не згасало почуття гордості за свою Батьківщину, а мрії про краще та щасливе життя неодмінно стали реальністю.

Зі святом вас!

З повагою перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський