Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 29 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено сім нових випадків коронавірусної хвороби. Двоє людей одужали.

Станом на 10.00 год. 29 червня у Нововолинську зареєстровано 130 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 88 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 24 пацієнти, хворих на коронавірус: 14 жителів міста і 10 іногородніх (м. Володимир-Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 4, Горохівський р-н – 2). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 13 жителів міста та 10 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – хвора жителька міста.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 20 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 244 швидкі тести і взято 1008 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 253 аналізи та методом ІФА G – 80 аналізів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.