Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 30 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено дев”ять нових випадків коронавірусної хвороби.  Шість людей одужали. 

Станом на 11.00 год. 30 червня у Нововолинську зареєстровано  140 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 94 людини  одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 21 пацієнт, хворий на коронавірус: 15 жителів міста і 6 іногородніх (м. Володимир-Волинський- 1,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 2). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 13 жителів міста та 6 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – хвораих жителів  міста.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 23 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 250 швидких тестів і взято 1015 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 253 аналізи та методом ІФА G – 80 аналізів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.