Легалізація заробітної плати і зайнятості населення

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика, багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками. Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.

З метою захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відноси між роботодавцями і найманими працівниками, відповідно до розпорядження міського голови  у Нововолинську створено робочу групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Протягом  січня-червня 2020 року  групою проведено 135 обстежень з питань дотримання державних гарантій у сфері праці в частині легальної зайнятості. В результаті обстежень було виявлено 35 працівників, що працювали без належного оформлення трудових відносин. Завдяки проведеним рейдам легалізовано працю 32 осіб.

Роз’яснювальна робота з роботодавцями буде продовжена й надалі.

Шановні роботодавці! Закликаємо Вас відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.

Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

Відділ з питань праці