Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 1 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено один новий випадок коронавірусної хвороби.  Один пацієнт одужав.  

Станом на 10.00 год. 1 липня у Нововолинську зареєстровано  141 випадок захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 95 людей  одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 20 пацієнтів, хворих на коронавірус: 13 жителів міста і 7 іногородніх (м. Володимир-Волинський- 1,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 2, Локачинський  р-н-1). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 11 жителів міста та 7 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – хворих жителів  міста.

Один нововолинець, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 25 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 251 швидкий тест і взято 1021 забір матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 282 аналізи та методом ІФА G – 80 аналізів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.