Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 3 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено одинадцять нових випадків коронавірусної хвороби.  Десять пацієнтів одужали.  

Станом на 10.00 год. 3 липня у Нововолинську зареєстровано 154 випадки захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 110 людей  одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 18 пацієнтів, хворих  на коронавірус: 11 жителів міста і 7 іногородніх (Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1, Локачинський  р-н-3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 8 жителів міста та 7 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – хворих жителів  міста, із них – 1 підключений до апарату ШВЛ.

Два нововолинці, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 24 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 253 швидких тести і взято 1068 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 304 аналізи та методом ІФА G – 108 аналізів.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.