Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 5 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено шість нових випадків коронавірусної хвороби.

Станом на 10.00 год. 5 липня у Нововолинську зареєстровано 168 випадків захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 113 людей  одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 19 пацієнтів, хворих  на коронавірус: 11 жителів міста і 8 іногородніх (Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1, Локачинський  р-н-4). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 9 жителів міста та 7 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – хворих, 2 жителі  міста та 1 іногородній.

Два нововолинці, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 34 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 253 швидких тести і взято 1082 забори матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 304 аналізи та методом ІФА G – 108 аналізів.