Нововолинськ – перспективне місто для інвестиційної діяльності

У рамках візиту до Нововолинська 3 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко разом із міським головою Віктором Сапожніковим та його першим заступником Андрієм Сторонським побували на підприємстві Кроноспан УА.

Генеральна директорка цієї компанії Наталія Покінська розповіла про вже діючі лінії виробництв та про об’єкти, які ще планують запустити в експлуатацію. Делегація оглянула цехи з виробництва ОСБ- та ДСП-плит із подальшою їх ламінацією і декором, ознайомилася з історією та потужностями компанії.

Під час презентації Наталія Покінська наголосила на об’ємах виробництва, експортно-імпортній складовій, сировинній базі. Мова йшла також про екологію, недобросовісну конкуренцію та плани про розширення виробництва у регіонах України.

Олексій Чернишов зазначив, що держава має у пріоритеті створення спеціалізованих індустріальних парків та розвиток кластерів, адже, на думку Міністра, один із важливих показників ефективності роботи Уряду та ОДА – це залучення іноземного капіталу та створення робочих місць, що у свою чергу гарантує соціальні блага й безпеку населення. Він повідомив, що з наступного року політику Державного Фонду регіонального розвитку буде переорієнтовано на підтримку об’єктів та проєктів саме такого зразка. Прикладом довіри інвестиційної привабливості держави є діяльність першорезидентів, на зразок компанії Кроноспан УА, що ефективно працюють на території України.

Я готовий сприяти вашому успіху, – звернувся Олексій Чернишов до Наталії Покінської, – адже ви інвестуєте, створюєте робочі місця та розвиваєте бізнесове середовище для дотичних до вашої діяльності виробників.

Міністр висловив захоплення від підприємства Кроноспан УА, бо не сподівався побачити такі великі масштаби. Він наголосив, що необхідно на державному рівні здійснювати інформаційну кампанію стосовно позитивних аспектів діяльності таких потужних виробників.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.