Про актуальне на брифінгу міського голови

Міський голова Віктор Сапожніков на брифінгу 10 липня 2020 року розповів про ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції у Нововолинську.

Порівнявши показники Новолинська з іншими містами Волинської області, він зауважив, що наше місто демонструє позитивну динаміку в боротьбі із COVID-19. На сьогодні у Нововолинську вдалося уповільнити процес захворювання, багато пацієнтів вже одужали, медики мають досвід роботи з інфікованими, а міська влада забезпечує усі напрямки роботи з протидії пандемії.

Такі результати – не привід розслаблятися, карантинні заходи не відмінені і ми змушені виконувати рішення обласного штабу й робити все необхідне, що від нас залежить, – наголосив Віктор Борисович.

Крім того, міський голова висловив свою позицію стосовно публікацій деякими користувачами мережі Фейсбук про те, що Нововолинськ поступається в соціально-економічному розвитку деяким містам України, зокрема, Мукачеву.

Віктор Сапожніков надав ряд аргументів на користь Нововолинська. Серед них: функціонування камер відеонагляду; комплекс послуг ЦНАПу для містян;  заміна водогонів від Південного та Північного водозаборів.

Міський голова розповів про кошти міського бюджету, які передбачені на потреби об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їхнє освоєння ОСББ. Також він пояснив про умови встановлення індивідуального опалення у Нововолинську.

У кожному місті є певні проблеми, але говорити, що з приходом у Мукачеве молодого мера все відразу стало ідеально – не можна, – наголосив Віктор Борисович.

Опубліковано Віктор Сапожніков – Нововолинський міський голова Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.