Підтримка держави у напрямку спортивного розвитку Нововолинська

Восьмого липня, на черговому засіданні, Уряд затвердив розподіл 1,68 млрд гривень субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Передбачено спрямування коштів субвенції на реалізацію близько 1200 проєктів по всій Україні.

Із цієї суми Волинська область отримає 33 мільйони 506 тисяч 776 гривень, – повідомляє Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Нововолинськ також потрапив до переліку тих  громад, котрим направлені державні субвенції. До бюджету міста надійде сім мільйонів гривень, які призначені на капітальний ремонт трибун та бігових доріжок стадіону спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар». Як повідомлялося раніше, цей об’єкт включений до проєкту «Україна – чемпіон» та реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом на реалізацію цього проекту передбачено 9 мільйонів гривень, 2 мільйони гривень – це кошти з міського бюджету, а сім мільйонів гривень – з державного.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.