Віктор Сапожніков: «Я задоволений темпами та якістю виконаних робіт на стадіоні СОКу «Шахтар»

Хід ремонтних робіт, які ведуться на головному стадіоні міста, проінспектували сьогодні міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський. Керівник міста подякував будівельникам, які працюють і у спеку, і в негоду.

Віктор Сапожніков задоволений темпами та якістю зробленого. Оглянувши виконані роботи, він висловив впевненість, що до Дня міста вони будуть завершені. І немає сумніву: оновлений стадіон відповідатиме усім сучасним вимогам, де проходитимуть змагання й всеукраїнського рівня.

Віктор Сапожніков: «Я задоволений темпами та якістю виконаних робіт на стадіоні СОКу «Шахтар»Хід ремонтних робіт, які ведуться на головному стадіоні міста, проінспектували сьогодні міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський. Керівник міста подякував будівельникам, які працюють і у спеку, і в негоду.Віктор Сапожніков задоволений темпами та якістю зробленого. Оглянувши виконані роботи, він висловив впевненість, що до Дня міста вони будуть завершені. І немає сумніву: оновлений стадіон відповідатиме усім сучасним вимогам, де проходитимуть змагання й всеукраїнського рівня.

Опубліковано Відділом Інформаційної Політики Середа, 15 липня 2020 р.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.