ІЗ 5 по 16 серпня не працюватиме Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

28 липня 2020 року набирає чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 №2409/5 “Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, яким визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України. Відповідно до зазначеного вище наказу у зв’язку з впровадженням оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) звергаємо увагу на наступне:

  1. Не буде здійснюватися прийом документів державним реєстратором, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, з 00.00 05 серпня 2020 р. 23.59 16 серпня 2020 р. якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.
  2. Розгляд документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань до 00.00 05 серпня 2020 року та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, буде здійснюватися до 18.00 07 серпня 2020 року.
  3. Розгляд документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, після завершення такого періоду здійснюється за допомогою оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру. Перебіг строку розгляду документів, поданих для державної реєстрації, продовжується з моменту нового прийняття документів з урахуванням часу, що минув до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.
  4. Починаючи з 18.00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати: – портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення); – обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення); – сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (АРІ) (повне відключення); – сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення); – «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР); – публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

Просимо запланувати подання документів до державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг для проведений реєстраційних дій до 05 серпня 2020 року або після 16 серпня 2020 року!

Нововолинський ЦНАП.