У КП “Нововолинськтеплокомуненерго” анонсували зниження тарифів

На сайті КП “Нововолинськтеплокомуненерго” повідомили, що планові тарифи на теплову енергію та послуги з  постачання гарячої води складають:

1.Теплова енергія (виробництво, транспортування та постачання):

населення – 1615,43 грн./Гкал з ПДВ;

бюджетні установи і організації та інші споживачі – 1666,37 грн./Гкал з ПДВ;

релігійні організації – 1564,58 грн./Гкал з ПДВ;

2.Послуга з постачання гарячої води:

населення – 97,65 грн./куб. м з ПДВ (з рушникосушкою);

92,70 грн/куб.м з ПДВ  (без рушникосушки);

інші споживачі – 94,29 грн./куб.м з ПДВ.

Враховуючи нові вимоги до розрахунків тарифів та діючі ціни на природний газ, електроенергію, а  також прожитковий мінімум  для  працездатних осіб з 01.07.2020р. (В розмірі 2197грн), планові тарифи є меншими від діючих тарифів на 12,1 % для населення  та на 11,8 % для бюджетних установ та інших споживачів. Із обгрунтуванням причин зміни тарифів та порівнянням загального розміру діючих тарифів з плановими тарифами (із визначенням відсотка зменшення тарифу і зміни його складових) можна ознайомитися на сайті КП “Нововолинськтеплокомуненерго”.

Зауваження та пропозиції щодо нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і з постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних  установ, релігійних організацій та інших споживачів приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації даного повідомлення, за адресою: 45400 м. Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3, e-mail: teplokomunenergo@nov-rada.gov.ua