Новолинська команда стала переможцем змагань з пляжного волейболу на Кубок міського голови

Вісім команд виборювали звання найсильнішої у змаганнях з пляжного волейболу на Кубок міського голови, які відбулися сьогодні, 2 серпня, на території міського озера. У них взяли участь чотири команди з нашого міста, дві з Володимир-Волинська, Рожищ та села Рогожани.

Захід проходив з ініціативи капітана нововолинської команди «Веста» В’ячеслава Спиридонова. Його підтримав міський голова Віктор Сапожніков.

Змагання з пляжного волейболу вже вп’яте проводяться у нашому місті.

Серед учасників заходу – гравці вищої ліги та кандидати у майстри спорту.

-Коли ми  облаштували спортивний майданчик на території озера, стало більше охочих займатися міні-футболом, волейболом.   Радує те, що є бажання у молоді гартувати себе у спорті, а міська влада  завжди підтримуватиме їхні ініціативи.   Адже спорт-це активний відпочинок, – наголосив Віктор Сапожніков.

Чимало глядачів вболівали за своїх  фаворитів. Після «гарячих» поєдинків визначилися найкращі. Перше місце виборола нововолинська команда “Патріот”, на другому місці- також наші земляки – команда «Веста». А на третій сходинці – наші гості із села Рогожани.

Віктор Сапожніков та В”ячеслав Спиридонов  подякували усім учасникам змагань та вручили переможцям і призерам Кубки і грамоти.

Після завершення заходу на усіх чекала смачна юшка.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.