Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 3 серпня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  не підтверджено  жодного нового випадку коронавірусної хвороби.

Загалом станом на 10.00 год. 3 серпня у Нововолинську зареєстровано 238 випадків захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 196 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 16 пацієнтів, хворих на коронавірус: жителів міста і іногородніх. Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває жителів міста та іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – 1 мешканець Нововолинська та хворих з Іваничівського та Локачинського районів.

1 нововолинянка лікується у Луцьку.

26 жителів Нововолинська отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 297 швидкіих тестів і взято 1525 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 519 аналізів та методом ІФА G – 202 аналізи.