Для безпеки громадян

Із запровадженням у Нововолинську програми «Безпечне місто» йде розвиток встановлення засобів відеоспостереження. Уже працює система відеонагляду “Номерок», яка здатна розпізнавати та опрацьовувати номерні знаки транспортних засобів. Вона містить персональний комп’ютер та 4 камери, сигнал з яких виведено до чергової служби відділення поліції. Придбали систему за кошти міського бюджету. Вона є суттєвою підмогою оперативному реагування для розкриття злочинів.
За кошт міста також закуплено 4 відеореєстратори з можливістю підключення 128 відеоканалів, 4-х моніторів для відеоспостереження та 14 відеокамер на загальну суму майже 113 тисяч гривень. За кількістю придбаних засобів відеоспостереження Нововолинськ є одним з найкращих у Волинській області.
З допомогою відеоспостереження вдалося розкрити один із резонансних злочинів, про який повідомляли у ЗМІ. Йдеться про розбійний напад на громадянина зранку 02 серпня 2020 року на території Нововолинського ринку.
«Зловмисники під час пограбування використали газовий балончик та завдали кілька ударів потерпілому. Вирвавши барсетку з рук, вони сіли в автомобіль на іноземній реєстрації та поїхали в невідомому напрямку. Працівники карного розшуку та слідчі, які прибули на місце події, отримали детальний опис підозрюваних та їхнього транспортного засобу, переглянули відео з камер спостереження та негайно передали це в орієнтування іншим нарядам поліції», – повідомила Поліція Волинської області на своїй сторінці у Фейсбук.
Як відомо, через 2 години зловмисників затримали на стаціонарному посту «Опарипси» у м.Рівне.
Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.