Щоб запобігти поширенню пандемії

Заступник міського голови Олександр Громик провів засідання робочої групи, яку створили на виконання рішення комісії ТЕБ та НС від 4 серпня 2020 року, для розслідування та локалізації спалаху коронавірусної хвороби на ТзОВ «Волинська фабрика гофротари».

Станом на 5 серпня 27 працівників підприємства отримали позитивні результати ПЛР-тестування, ще 42 людей, які мають підозру наCOVID-19, чекають результатів лабораторного дослідження. Відтак, ТзОВ «Волинська фабрика гофротари» має найбільше вогнище захворювання у Нововолинську. Олександр Іванович наголосив, що необхідно вжити усіх протиепідемічних заходів, відповідно до Постанови №641  Кабінету міністрів України від 22 липня 2020 року. Зокрема, до 15 години 6 серпня відповідні служби повинні визначити усіх контактних осіб, котрі будуть внесені до загальної бази для проходження 14-денної обсервації.

 

Заступник міського голови Олександр Громик ознайомив присутніх із документами, які надіслав директор підприємства до Нововолинської міської ради. У них зазначено, що усі законодавчі норми стосовно проведення протиепідемічних заходів виконуються. Зокрема, працівникам перед початком роботи проводять температурний скринінг, дотримуються маскового режиму, здійснюють дезінфекцію приміщень.

Василь Мельник, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міського управління ГУ Держпродсподивслужби у Волинській області наголосив на необхідності якнайшвидшого встановлення кола усіх контактних осіб та локалізації спалаху хвороби, аби уникнути внесення Нововолинська до «помаранчевої» чи «червоної» карантинної зони.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.