За результатами обстежень легалізовано працю 15 осіб

З метою захисту прав громадян, формуванню громадської думки населення в частині негативного ставлення до праці без оформлення трудових відносин з роботодавцями , робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує здійснювати обстеження суб’єктів господарської діяльності та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Так в липні 2020 року робочою групою проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з 124 суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі міста, закладах харчування, надають перукарські послуги та інші. Члени робочої групи мали можливість проконсультувати фізичних осіб-підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють.
Загалом можна зауважити, що підприємці розуміють всю відповідальність за ведення свого бізнесу і працюють в рамках правового поля, зокрема щодо дотримання вимог трудового законодавства. Але, на жаль, було виявлено 19 працівників, що працювали без належного оформлення трудових відносин. Завдяки проведеної роботи легалізовано працю 15 осіб.
Робота робочої групи триватиме й надалі.
Лише працевлаштований належним чином найманий працівник може бути впевненим у завтрашньому дні та відчувати себе соціально захищеним.

Відділ з питань праці.