Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 7 серпня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР   підтверджено  один новий випадок коронавірусної хвороби, 1 людина одужала.

Загалом станом на 9.00 год. 7 серпня у Нововолинську зареєстровано 256 випадків захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 205 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 14 пацієнтів, хворих на коронавірус: жителі  міста і 12 іногородніх. Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває  2 жителів міста та іногородніх пацієнтів. У реанімаційному –  хворих з Іваничівського та Локачинського, Горохівського  районів та м. Володимира-Волинського.

1 нововолинянка лікується у Луцьку.

39 жителів Нововолинська отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 303 швидких тестів і взято 1641заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 607 аналізів та методом ІФА G – 242 аналізи.