Невдовзі у Нововолинську тренуватимуть юних боксерів

Сьогодні, 8 серпня 2020 року, у торгово-розважальному центрі «FORest» відбулася зустріч із українським боксером-професіоналом, Інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBA, Інтернаціональним чемпіоном за версією IBO у напівважкій вазі  В’ячеславом Узелковим. Ініціатором зустрічі став директор ТРЦ «FORest» Юрій Сиротюк.

Боксер прочитав лекцію для нововолинських професійних спортсменів та любителів здорового способу життя, під час якої ґрунтовно розповів про перевірені програми схуднення, збалансоване харчування, а також про важливі моменти у виборі тренера.

На зустрічі були присутні заступник міського голови Олександр Громик і багаторазовий чемпіон всеукраїнських та обласних змагань з боксу, сертифікований тренер з crossfit Денис Герасимчук.

До слова, найближчим часом Денис стане тренером з боксу в громадській організації «Атлет», діяльність котрої частково фінансуватиме нововолинська міська рада. В’ячеслав Узелков та Денис Герасимчук обговорили деталі створення боксерського гуртка, умови його успішного функціонування та отримання високих спортивних досягнень.

Сприяння розвитку спорту в нововолинську – одне із пріоритетних у роботі міської влади, адже інтерес дітей та молоді до цієї галузі, у тому числі й до боксу, постійно зростає.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.