Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 9 серпня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено три  нові  випадки коронавірусної хвороби.

Загалом станом на 10.00 год. 9 серпня у Нововолинську зареєстровано 261 випадок  захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 212 людей одужали. 9 випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 15 пацієнтів, хворих на коронавірус: 2 жителі міста і 13 іногородніх. Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 2 жителів міста та іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – 4 хворих з Іваничівського, Локачинського, Горохівського  районів та м. Володимира-Волинського.

1 нововолинянка лікується у Луцьку.

37 жителів Нововолинська отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 303 швидкі тести і взято 1666 заборів  матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 607аналізів та методом ІФА G – 242 аналізи.