Узгодили останні приготування до національних дат

Останнього тижня літа в історії нашої  держави чимало знакових дат, до яких активно долучатимуться і нововолинці. 24 серпня   разом з усіма співвітчизниками відзначатимемо 29-ту річницю Незалежності  України, а напередодні – День Державного Прапора України. 29 серпня   вшановуватимемо   пам’ять захисників , котрі загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. А наступного дня нововолинці перегорнуть  чергову  сторінку  літопису міста. Цьогоріч йому виповнюється 70 років з часу заснування.Слова вдячності адресуватимемо гірникам, котрі цього дня відзначатимуть своє професійне свято.    

Про виконання  поставлених завдань до національних  дат  та загальноміських свят обговорили на нараді, яку провів сьогодні, 20 серпня 2020 року, міський голова Віктор Сапожніков зі своїми заступниками, керівниками окремих структурних підрозділів та   комунальних служб.

Учасники наради детально проаналізували план заходів. Віктор Сапожніков закликав з відповідальністю поставитися до усіх наданих доручень. Адже цьогоріч відзначення свят проходитиме по-особливому, із врахуванням карантинних вимог.   Чимало  з них  організовують у  режимі онлайн.

 23 серпня на площі В’ячеслава Чорновола відбудеться церемонія вшанування Державного Прапора України.

         -Маємо з пошаною ставитися до нашого національного стягу. Це наша святиня, -наголосив Віктор Сапожніков. 

Цьогоріч через карантин  у День Незалежності України не буде в місті  традиційної ходи  «Я по світу іду в вишиванці», яка щороку проходила  у Нововолинську і збирала кілька сотень містян. Натомість,  організували патріотичну акцію   у мережі Фейсбук, де нововолинці викладають свої світлини у національних строях. У день свята на Майдані Незалежності  з дотриманням усіх протиепідемічних вимог відбудеться церемонія нагородження найкрасивіших вишиванок у різних номінаціях. Також відзначать активістів міста та представників   трудових колективів різних галузей міста.

Відбудеться  велопробіг у вишиванках. У Палаці культури  організовують  виставку старовинного одягу із особистої колекції нашої землячки Марії Доліновської. А на  Майдані Незалежності влаштують  виставку-продаж виробів народних умільців.

Міський голова звернув  увагу на дотримання відповідної дистанції, наявність дезінфекторів під час заходів.

На нараді вели мову про вшанування  29 серпня пам’яті полеглих захисників України. Цього дня біля меморіальної стели  загиблим воїнам АТО відбудеться  панахида, а опісля відвідають могили наших Героїв  та покладуть квіти.

Святкування Дня міста проходитимуть на оновленому стадіоні СОКу «Шахтар». До ювілею міста  повністю реконструювали цей спортивний об’єкт.  Тож відбудеться його  відкриття,  там пройдуть урочистості та нагородження.

Остаточні приготування до Дня міста і Дня шахтаря обговорять ще на одній нараді, яку проведуть наступного тижня.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.