Виконком ухвалив програму «Тепла оселя»

Цільову програму «Тепла оселя» відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у програмах державної установи  «Фонд енергоефективності», зокрема у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» державної установи «Фонд енергоефективності», на 2021 – 2023 роки представив заступник міського голови Олександр Громик на черговому засіданні виконкому сьогодні, 20 серпня 2020 року.

Згідно з документом загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми складає 17,625 млн. грн, в тому числі:

13,75 млн. грн – кредити банків;

1,375 млн. грн – кошти ОСББ (крім відшкодування з місцевого бюджету на сплату відсотків по кредитам);

2,5 млн. грн.– кошти міського бюджету (для відшкодування відсотків по кредитам.

Нагадаємо, що в рамках фінальної конференції «Перший крок у переході на використання відновлювальних джерел енергії у місті Нововолинську» було підписано Меморандум про співпрацю між Фондом енергоефективності, в особі директорки фонду Юлії Унгуряну-Головатюк та містом в особі міського голови Віктора Сапожнікова.

Також, попередньо за організації сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів, було проведено ряд спеціалізованих навчань для  учасників ОСББ від ПРООН, IFC.

Сектор з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів.