Перелік документів, необхідних для постановки на квартирну чергу

Інформація для тих, хто виявив бажання про постановку на чергу громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

У разі виявлення бажання постановки на чергу громадян, які потребують поліпшення житлових умов, Вам слід звернутись до Центру надання адміністративних послуг у місті Нововолинськ, який знаходиться за адресою: проспект Дружби,27 м. Нововолинськ (І поверх) з повним пакетом документів, згідно нижченаведеного переліку:

1. Заява про взяття на квартирний облік;
  2. Довідка про місце реєстрації та проживання та склад сім’ї (форма № 3),
  3. Копії свідоцтва про право власності на житло (при наявності оригіналу);
  4. Копія технічного паспорту на займане приміщення (при наявності оригіналу);
  5. Копії паспортів всіх дорослих членів родини, які зараховуються на квартирний облік (при наявності оригіналу).
  6. Копія свідоцтва про шлюб (при наявності оригіналу).
  7. Копія свідоцтва про народження неповнолітніх дітей (при наявності оригіналу).
  8. Довідки з місця роботи або навчання
  9. Копія пенсійного посвідчення (при наявності оригіналу)
  10. Копія ідентифікаційних кодів всіх членів родини (при наявності оригіналу).
  11. Довідка з попереднього місця проживання, починаючи з 1992 року (про наявність чи відсутність приватної власності за попередньою адресою). Довідка на всіх членів сім’ї з «Ощадбанку» про суму залишку приватизаційних чеків.
  12. Витяг з Державної реєстраційної служби України (інформаційна довідка).
  13. Папка швидкозшивач, 2 конверти, 4 аркуші паперу формату А-4.
  14. При наявності пільг подаються копії наступних документів:

– медичний висновок;

– довідки медико-соціальної експертної комісії (при наявності оригіналу);

– службового посвідчення (при наявності оригіналу),

– довідка з роботи працівника

– довідку з управління освіти та копія трудової книжки для науково-педагогічних працівників, які працюють в школах.

– копію посвідчення та довідку з управління соціального захисту населення  для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 групи.

– посвідчення та довідка з воєнкомату, копію посвідчення для осіб з інвалідністю внаслідок  війни та довідка медико-соціальної експертної комісії, учасники бойових дій (АТО/ООС)  та учасників бойових дій  на території інших країн.