З 1 вересня 2020 року, попри карантин, розпочинається масштабна інспекційна кампанія

З 1 вересня 2020 року заплановано проведення масштабної  інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці.

Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, у яких за результатами інформаційної кампанії встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня динаміка працевлаштування.

Варто зазначити, підстави для проведення інспекційних відвідувань передбачені п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Офіційне оформлення працевлаштування є, насамперед, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату.

Відділ з питань праці