Будівельна фірма недоліки на стадіоні ліквідувала оперативно

Міський голова Віктор Сапожніков разом із директором СОКу «Шахтар» Володимиром Цвидом та Віктором Базаром, котрий здійснював технічний нагляд за  будівництвом цього об’єкту, проінспектували  роботи, які виконала фірма-підрядник, ліквідовуючи недоліки, що  пов’язані з просіданням бруківки  в окремих місцях оновленого стадіону.

За словами представника технагляду, провалилося кілька цеглин бруківки біля колодязя, куди збирається вода з поля,  трибун і доріжок.

-Причина в тому, що якраз  тут колодязь глибиною 5 м. Його змонтували, зробили обмурівку, підсипали, поливали, трамбували, все одно просіло.   Це технологічний процес. Фірма дала 10 років гарантії, тож відразу все виправили, – пояснив  Віктор Базар.

 Віктор Сапожніков зауважив, що фірма-підрядник  власним коштом  уже ліквідувала недоліки, а  керівники робіт понесли фінансові покарання.

Представник замовника, директор СОКу «Шахтар» Володимир Цвид зазначив, що приватне підприємство «ТрансДор-Сервіс  відповідально поставилося до своєї роботи.

-Їм довелося працювати у складних умовах, адже йшли і дощі, і була спека. Траплялося навіть , що упродовж дня ставили бордюри, а вранці, після зливи, починали все  спочатку. Фірма дуже відповідальна,  у них сильна команда, вони живуть роботою, – наголосив Володимир Іванович.

Нагадаємо, стадіон СОКу «Шахтар» реконструювали в рамках державного проекту «Україна- чемпіон». Тепер, на сучасному полі , Нововолинськ зможе приймати  змагання всеукраїнського рівня.

Віктор Сапожніков розповів, що загальна кошторисна вартість реконструкції  стадіону складає 22 мільйони гривень. Виконано робіт менше, ніж на 16 мільйонів за усі роки сукупно. 7 мільйонів із державно бюджету, а  3,5 млн  грн  ще винні будівельникам, вони прийдуть в жовтні.

-На дитячі майданчики, як дехто радить, ці гроші піти не можуть. Всі роботи виконані в рамках проектно-кошторисної документації, і якщо тут не заплановано ремонт якоїсь   стіни, то ми її не робили, – наголосив міський голова.-  Робота виконана  на десятиліття, отож сучасний  стадіон  слугуватиме громаді.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.