Три групи у ДНЗ №2 відправляють на карантин

Із завтрашнього дня  три  групи із шести  у дитячому навчальному закладі №2  закривають на карантин. Таке рішення   комісії   з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  засідання якої відбулося  03 вересня  2020 року. Троє працівників цього закладу мають симптоми коронавірусної хвороби  і на даний час перебувають на самоізоляції.

За словами першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського, на сьогодні вкрай негативна ситуація із обстеженнями на коронавірусну інфекцію. По десять днів пацієнти чекають результатів ПЛР- тестування. Зараз в інфекційному відділенні Нововолинської ЦМЛ з підозрами лікується близько 30 чоловік з міста та сусідніх районів. Андрій Сторонський доручив керівникам нововолинських медзакладів і   міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» підготувати відповідні звернення у Волинський обласний лабораторний центр.

Як повідомила заступниця начальника управління освіти Наталія Тарасенко,  працівники, які мають підвищену температуру, з різних груп.  З”ясовуватимуть стан здоров’я вихованців та інших працівників цього закладу.

Аби спрацювати на випередження і не допустити поширення коронавірусної інфекції, комісія прийняла таке рішення. Відновлять роботу у трьох групах ДНЗ№2, які відправляють на карантин, після отримання результатів ПЛР- діагностики.

Також комісія з ТЕБ та НС вирішила відновити з понеділка роботу ДНЗ №3, який перебуває на карантині  з 25 серпня. Нагадаємо, 5 працівників у цій дошкільній установі також мали підвищену температуру. За цей період інших хворих там  не виявили.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.