Рішення громадських слухань розгляне профільна депутатська комісія

Сьогодні в актовому залі приміщення виконкому відбулись громадські слухання щодо ознайомлення з проектами Детальних планів території.

З них, наступні земельні ділянки, для яких розроблені детальні плани території, плануються для продажу шляхом аукціону, а саме:

– для будівництва магазину з продажу автозапчастин на вул. Автобусній, в районі автостанції;

– для будівництва торгівельного об’єкту – продуктового магазину на   вул. Львівська, 10-А;

– для будівництва зони митного контролю автомобілів на  вул. Іваничівській,

– для будівництва сервісного пункту автомобілів на вул. Автобусній, навпроти автостанції.

Преставили детальні плани території для будівництва та обслуговування індивідуальних (садибних) житлових будинків та господарських споруд в районі бульв. Шевченка, 49  та  на вул. Довженка.

Зауважень до даних детальних планів території не було.

При розгляді детального плану території на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 30, зауважень по суті проектних рішень самого детального плану не надходило, а від однієї мешканки даного будинку є заперечення щодо розгляду даного проекту, оскільки вона проти розташування в одній з квартир на першому поверсі будинку об’єкту громадського призначення.

Вирішили:  представлені детальні плани території винести на розгляд профільної депутатської комісії.

Відтак, якщо депутати приймуть позитивні рішення, то питання про затвердження детальних планів території винесуть на сесію міської ради.