Ще на двох амбулаторіях до кінця року планують завершити ремонтні роботи

Сьогодні, 8 вересня 2020 року, міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський та представники консультативної робочої групи із питань реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» оглянули приміщення амбулаторій загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги у Нововолинську на провулку Поштовому, а також у селищі Благодатному.

Нагадаємо, ремонтні роботи на обох об’єктах здійснюються в рамках проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та фінансуються Світовим банком.

Директор КП «Нововолинський центр ПМСД» Ольга Попіка розповіла, що роботи на провулку Поштовому вже практично завершені, лишилися невеликі доопрацювання та встановлення меблів. Об’єкт буде введений в експлуатацію у запланований термін – до кінця поточного місяця.

У Благодатному процес ремонту затягнувся у зв’язку із корективами в проектній документації. Для семи амбулаторій Волинської області, у тому числі й у Благодатному, Світовий банк продовжив терміни фінансування до 1 грудня.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.