Будьмо свідомі та відповідальні. Карантинні вимоги – обов’язкові для всіх!

Люди вже звикли до карантину та розслабилися. Більшість навіть не носить захисні маски в громадських місцях. Однак, розслаблятися зарано. Коронавірусна хвороба не відступила.

Про ситуацію, пов’язану із поширенням небезпечної інфекції  у місті,  розповів сьогодні, 17 вересня 2020 року,   міський голова Віктор Сапожніков.

Він повідомив, що за останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено вісімнадцять нових випадків коронавірусної хвороби. Дев»ять людей одужали. На жаль, маємо  вже 11-ий  летальний випадок. Померла 60-річна жінка, котра  з   24 серпня перебувала на апараті ШВЛ в  реанімаційному відділенні .

Загалом станом на  17 вересня 2020 року у Нововолинську зареєстровано 428 підтверджених лабораторно випадків захворювання на Covid-19. 293 людини одужали.

В інфекції лікуються  16 осіб з Нововолинська. Одна хвора направлена в обласний заклад. 107 отримують лікування амбулаторно.

Також Віктор Борисович розповів, що за весь період пандемії зареєстровано 30 підтверджених випадків COVID-19 у медичних працівників . 25 з них вже одужали, четверо зараз лікуються амбулаторно, а один медпрацівник перебуває на стаціонарному лікуванні.

-Аби запобігти поширенню коронавірусу,необхідно кожному дотримуватися  карантинних вимог. Тому прошу усіх з максимальною серйозністю віднестися до профілактичних заходів та не нехтувати всіма правилами. Впевнений, що всі ми єдині у своєму бажанні здолати це непросте випробування. Отож свідомо підходьмо до дотримання рекомендацій і заходів безпеки. Бережімо себе  і  своїх близьких, – зазначив Віктор  Сапожніков.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.