Фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді навчалися методик роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство

Фахівець із соціальної роботи  Нововолинського міського центру соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді Зоряна Гайковська  взяла участь у тренінгу-навчанні, що проходив  23 – 24 вересня 2020 року  у Луцьку   для спеціалістів, котрі впроваджують програми для кривдників, які вчиняють домашнє насильство. Захід організований Департаментом соціального захисту населення Волинської ОДА  та  Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Мета тренінгу – підвищення фахового рівня спеціалістів щодо методик роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство, принципів роботи з кривдниками.

Навчання провів Антоній Мельник  – кандидат  психологічних наук, доцент кафедри практичної та клінічної психології Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Після проходження тренінгу спеціалісти, які отримали відповідний сертифікат, зможуть впроваджувати програму для кривдників на місцевому рівні.