Робоча група обговорила “План місцевого економічного розвитку” Ініціативи ЄС “Мери за економічне зростання”

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, відбулася перша нарада робочої групи з питань написання “Плану місцевого економічного розвитку” Ініціативи ЄС “Мери за економічне зростання” в Україні за участі начальників управлінь та відділів виконавчого комітету, а також депутатів міської ради.

Заступник міського голови Олександр Громик, звертаючись до усіх присутніх, наголосив про важливість участі міста Нововолинськ в даній Ініціативі та про нагальність написання “Плану місцевого економічного розвитку” до кінця жовтня 2020 року, оскільки це дасть можливість місту взяти участь у конкурсі грантових проєктів від ЄС, який відбудеться найближчим часом.

Завідувачка сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки Вероніка Сєргєєва пояснила, як саме відбуватиметься написання Плану, які складові до нього входитимуть та яка співпраця очікується від представників робочої групи. Такеож вона звернула увагу на реалістичність запропонованих дій та заходів, оскільки План дій, згідно рекомендацій консультантів Ініціативи з розробки документу, розрахований лише на найближчі 2 роки,  тобто є короткостроковим. Проєктні пропозиції повинні відповідати заходам, які будуть вказаними у Плані місцевого економічного розвитку.

Під час обговорення цілей, дій та заходів Плану учасниками   Олександр Іванович наголосив на доцільності  розширити склад робочої групи та здійснити інвентаризацію земель, розробити новий генеральний план у зв’язку з формуванням Нововолинської ОТГ. Також він запропонував вписати до дій Плану створення віддалених робочих місць ЦНАП для прилеглих селищ громади та організувати якісну інформаційну кампанію щодо економічних можливостей та привабливості нашої майбутньої ОТГ.

Депутат міської ради  Андрій Нагорний  активно включився в обговорення щодо можливостей висвітлення потенціалу міста та запропонував, з метою пришвидшення та оптимізації роботи з написання Плану, перевести “зустрічі” робочої групи в онлайн режим.