Сім’я усиновила трьох дівчаток та народила сина

Щорічно, 30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії,  в Україні відзначають День усиновлення.

Мама і тато – два міцних крила у дитини, які обіймуть, захистять, підтримають її на життєвій стежині. Батьками можна стати не лише народивши малюка, а й  взявши його на виховання  в прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Однією із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення.

Сьогодні у Нововолинську проживає 17 сімей,  в яких виховуються усиновлені діти.  Одна з  таких сімей прийняла у свою родину  трьох дівчаток,  усиновивши одну дитину  у 2013 році, а через шість років – ще двох. У цьому році в щасливій родині сталося поповнення   – у батьків народився синочок, а в дівчаток з’явився братик.

До відома. Порядок та процедура усиновлення регулюється Порядком провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 905 від 08.10.2008.

Будь-яку інформацію з питань усиновлення можна  отримати в службі у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради (ІV поверх, 417 або 408 кабінети).

Служба у справах дітей.