Спеціальна комісія обстежила приміщення колишнього ПАТ «Промінвестбанк»

Cьогодні, 06 жовтня 2020 року, комісія у  складі будівельників, архітекторів та інших фахових служб, підрозділів виконкому, представників ДСНС та поліції обстежила приміщення колишнього ПАТ «Промінвестбанк» на вулиці Митрополита Шептицького,4. Зараз цей об’єкт  перебуває у незадовільному стані, всі двері та вікна відкриті, до даної будівлі – вільний доступ. Усередині  сміття, розбите скло та усілякий непотріб.

У 2020 році у цій  будівлі зафіксовано 3 пожежі та 5 – у 2019 році, внаслідок чого обгоріли стіни , а речі та майно, які там знаходяться, також знищені. Це, звичайно, завдає збитків  державі, оскільки  витрачаються значні кошти на ліквідацію пожеж.

Оскільки приміщення перебуває у заставі банку, діяти на власний розсуд міська влада не може, а власник  на неодноразові звернення з вимогою привести в належний стан та обмежити доступ до будівлі, не реагує.  Дане приміщення є небезпечним для життя, тому вкотре будуть звертатися до власника об’єкту, аби він навів там лад   та обмежив  вільний доступ до даної будівлі.

Нагадаємо, комісія, котра провела обстеження приміщення колишнього  ПАТ «Промінвестбанк»,створена рішенням комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося  02 жовтня 2020 року.  Розпорядженням міського голови затверджено її посадовий та персональний склад.

Відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.