Віктор Сапожніков зустрівся із сім’ями загиблих героїв

Напередодні Дня захисника України у міській раді відбулася зустріч міського голови Віктора Сапожнікова із сім’ями загиблих учасників АТО/ООС.

Керівник міста висловив  дружинам та матерям слова  співчуття, розуміння непоправної втрати  та подяки за подвиг їхніх  чоловіків і синів.

«Ціна» війни болить усій нашій громаді. Важку втрату несуть у серці майже 20 нововолинських сімей  воїнів-героїв.

  • Наш святий обов’язок – віддати шану воїнам, полеглим за волю та незалежність України.  Їх подвиг є неоціненним, він ніколи не піде у забуття, а навіки залишиться у наших серцях, – зазначив Віктор Сапожніков.

Рідним загиблих захисників   Віктор Сапожніков вручив   відзнаки “Почесний громадянин Волині”, яких герої удостоєні посмертно відповідно до рішення Волинської обласної ради.

 

Нагадаємо, звання «Почесний громадянин Волині» посмертно присвоєно 168 учасникам АТО/ООС та п’ятьом  учасникам Революції Гідності. З них 17 нововолинцям.

 

До Дня захисника України сім’ї загиблих військовослужбовців  отримають грошову допомогу .

Міський голова запевнив, що наступного року у місті обов”язково  встановлять  пам’ятний знак полеглим героям. Один із макетів, який розміщений у міському історичному музеї, Віктор Сапожніков оглянув разом із рідними загиблих.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.