До уваги отримувачів субсидій!

Домогосподарствам, яким було визначено право на призначення субсидії у травні 2020 року, розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 років буде проведено автоматично, в тому числі отримувачам, розмір субсидії у яких у літній період становив «нуль» . Такий розрахунок буде проведений для 4819 домогосподарств.

Наголошуємо, що нову заяву та декларацію для призначення субсидії необхідно подати:

  • домогосподарствам, у складі яких відбулися зміни (в тому числі і у сімейному стані);
  • орендарям, у яких закінчився термін оренди житлового приміщення.

Заповнені заява та декларація можуть бути надіслані поштою або  в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Звертаємо увагу на необхідності своєчасної оплати за використані житлово-комунальні послуги. Згідно Положення про порядок призначення житлових субсидій, субсидія не призначається (у тому числі на наступний сезон), якщо у домогосподарства наявна протермінована понад три місяці заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги понад 340,00 гривень. У разі укладення договору про реструктуризацію заборгованості родина не втрачає право на призначення субсидії.

Для призначення житлової субсидії з жовтня 2020 року враховуються доходи за I та II квартали 2020 року. Непрацюючим пенсіонерам, у яких дохід складається лише з пенсії, при розрахунку субсидії береться розмір пенсії за серпень 2020 року. Пенсіонерам, які розрахувалися з роботи і в останній місяць періоду за який беруться доходи не мають інших доходів крім пенсії,  рекомендовано звернутись із заявою до управління соціального захисту.

Наголошуємо, що для призначення субсидії з жовтня 2020 року, громадянам, яким виповнилося 14 років, необхідно подати паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).