За 9 місяців 2020 року міський бюджет виконано на 100,4 відсотка

Обсяг бюджету міста за 9 місяців  2020 року склав більш як 272 мільйони гривень. Його виконання забезпечено на 100,4 відсотка. Додатково до міської казни надійшло майже 600 тис. грн.  Про це повідомила начальниця фінансового управління Галина Бурочук на черговому засіданні виконавчого комітету 15 жовтня.

-Надходження власних доходів склали 146,4 млн. гривень. Порівняно із відповідним періодом попереднього року вони зросли на 4,6 відсотка (майже на 6,5 млн. грн.). За цей період забезпечено надходження основного бюджетоутворюючого платежу – податку на збір та доходи фізичних осіб, який складає 59,3 відсотка обсягу власних надходжень, або 86 мільйонів 795 тисяч гривень. Щодо моніторингу виконання бюджету, Нововолинськ серед трьох міст області перший до річних призначень і до помісячного розпису, а по динаміці надходжень – на другому місці, – розповіла Галина Бурочук.

Як зазначив міський голова Віктор Сапожніков, добре, що є виконання бюджету. Разом з тим наголосив на тому, аби працювати над  збільшенням надходжень і мати вільні залишки до кінця року, які можна було б спрямувати на певні напрямки діяльності міського господарства.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.