У Нововолинську запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Сьогодні, 16 жовтня, у місті відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2  на провулку Поштовому.  На урочисту церемонію завітали заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Анатолій Костик, міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник секретар ради Андрій Сторонський.

Нагадаємо, ще шість років тому Нововолинськ, завдяки наполегливості міської влади та керівників медичних установ нашого міста став учасником проєкту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». У січні минулого року  розпочали будівництво цього об’єкту, однак  через відсутність фінансування роботи призупинили,  а  відновили  їх у липні цього року.  Вартість будівельних робіт  складає  5,3 млн грн.

Площа амбулаторії становить 200 кв м. Вона  перша у Нововолинську, де дотримані усі вимоги інклюзивності.

-Нова амбулаторія збудована відповідно до найсучасніших вимог. Тут забезпечили можливість безперешкодного доступу людей з інвалідністю, обладнали пандуси, таблички продубльовані шрифтом Брайля, на підлозі – тактильна плитка, на стінах – звукові смуги, -розповіла   заступниця головної лікарки центру ПМСД Людмила Корзонюк.

У медзакладі обладнали процедурний кабінет, ЕКГ та кабінет щеплень. Створили  куточок для дітей. Тут працюватиме 3 сімейних лікарі та 2 педіатри.  В амбулаторії планують обслуговувати близько семи тисяч пацієнтів.

Заступник голови ОДА Анатолій Костик відзначив доступність та високий сучасний рівень медичного закладу.

Міський голова Віктор Сапожніков наголосив,  що наявність таких об’єктів у місті значно полегшить життя людям з інвалідністю.

-Приємно, що відкриваються об’єкти, які слугуватимуть населенню, медикам і загалом нашому здоров’ю. У рамках цього ж проєкту триває  капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ у смт. Благодатне. Вартість робіт там складає 18,1 млн. грн. На етапі завершення  реконструкція  сучасного  приймального відділення у центральній міській лікарні. Ми йдемо вперед, – зазначив Віктор Сапожніков.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.