Як працюють освітні заклади в умовах карантину

У дев’яти школах міста та у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті тривають канікули. Вони розпочалися минулого понеділка і  за попередньою інформацією триватимуть до 30 жовтня. У Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацькій спортивній школі та інклюзивно-ресурсному центрі  проходять лише індивідуальні заняття, а усі групові уроки проводять дистанційно. 19 чергових груп працює у Нововолинських дошкільних закладах. Про це розповіла  заступниця начальниці управління освіти Наталія Тарасенко на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС.

-Якщо після завершення двотижневих канікул ми й надалі залишимося у червоній зоні, тоді необхідно буде вирішувати питання про дистанційне навчання. Зараз МОН дозволяє почергове відвідування шкіл старшокласниками. Це стосується школярів випускного одинадцятого класу, адже попереду  їх чекає ЗНО та вступ у ВНЗ. Можливо, треба розробити графік. Два чи три класи, які навчатимуться у школі, можна розсадити на безпечну відстань,  –  зауважив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Як зазначила Наталія Тарасенко, на кінець тижня керівники освітніх закладів мають напрацювати пропозиції щодо подальшої роботи.

До слова, зараз на коронавірус  хворіє 59 працівників усіх навчальних закладів міста.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.