Міська влада закликає громадян дотримуватися карантинних вимог

Від учора, з 19 жовтня  в Україні почав діяти новий поділ регіонів на карантинні зони, відповідно до якого в Нововолинську встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог на ринках міста – на цьому акцентували увагу  під час сьогоднішнього засідання міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Адже саме  у цих місцях спостерігається найбільше скупчення людей.

-Ситуація, яка була  на ринку  у вихідні дні, свідчить про те, що карантинні вимоги ігноруються. Ми не ставимо за мету закривати їх, як і торговельні заклади. Однак, побачити людей у масках – це рідкість, не всюди  наявні захисні екрани. Порушена вимога щодо  кількості людей, котрі  одночасно можуть перебувати на   певній території, – зауважив Андрій Сторонський і зажадав пояснення ситуації від його керівництва.

Заступник директора центрального госпрозрахункового ринку   Леонід Штинько розповів,  що чергування їхніх працівників  забезпечено  на усіх входах і виходах. Натомість, не всі покупці схвально реагують на прохання одягнути маску.  Також і не всі підприємці дотримуються протиепідемічних вимог щодо дотримання маскового режиму, встановлення захисних екранів.  За його словами,  у випадку  подальшого ігнорування доведеться розривати угоди.

На ринках у посиленому режимі чергуватимуть працівники поліції. За останній тиждень правоохоронці склали сім протоколів за недотримання вимог карантину.

Андрій Сторонський наголосив на тому, що треба зробити все можливе, аби в подальшому не допустити збільшення поширення  коронавірусної хвороби у місті. За його  словами, у Нововолинську інфекційне відділення заповнене більш як на 60 відсотків. Із загальної кількості хворих на Covid-19 у місті половина –  це люди, які не перебувають в організованих колективах.

-Питання дотримання протиепідемічних вимог на міському ринку має бути на першому плані.  Також необхідно   більш ретельно контролювати  карантинні правила   у магазинах та інших громадських місцях, – резюмував  перший заступник міського голови.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.