У юних легкоатлетів Нововолинська – нова спортивна форма

П’ять комплектів легкоатлетичної форми вручив міський голова Віктор Сапожніков вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи сьогодні, 22 жовтня 2020 року. Їх придбали за кошти міського бюджету.

На рахунку нововолинських легкоатлетів чимало спортивних перемог. З року в рік вони демонструють високі результати на змаганнях обласного, всеукраїнського та  міжнародного рівнів.

-Ви піднімаєте імідж  Нововолинська. Своїми успіхами підтверджуєте, що у нашому місті є талановиті та працьовиті  спортсмени. Ми гордимося вашими досягненнями, – наголосив Віктор Сапожніков.

Нещодавно в місті Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005 – 2006рр.н, де наша землячка Олександра Кушіль посіла 5 місце у бігу на 400 м з бар’єрами.

Команда Нововолинська виборола ІІІ загальнокомандне місце  на чемпіонаті області з легкої атлетики за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2020», яка проходила  на початку жовтня цього року в  Луцьку.  У бігу на 100 м Тарас Лижник зайняв  ІІ місце серед юнаків, Аліна Тихінько стала бронзовою призеркою серед дівчат. Вадим Сень посів фінішував четвертим в естафетному бігу.

Людмила Шпак   виборола  3 місце у   Гімназіаді, яка  проходила  в   Одесі серед учнів закладів загальної середньої освіти України.

Тренер з легкої атлетики Віктор Король пишається своїми вихованцями, каже, що такі вагомі здобутки – це результат їхньої наполегливості  та працелюбства та бажання перемагати.

Для занять легкою атлетикою у Нововолинську є хороша спортивна база: сучасні бігові доріжки на центральному стадіоні міста, відремонтований легкоатлетичний манеж дитячо-юнацької спортивної школі, який не має аналогів в області.

Бажаємо юним легкоатлетам нових спортивних досягнень!

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.