Реконструкція приймального відділення невідкладної екстреної медичної допомоги у Нововолинську – на завершальному етапі

22 жовтня 2020 року міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник Андрій Сторонський оглянули хід ремонтних робіт.

 

 

 

Вже збудована галерея, яка сполучає хірургічний та терапевтичний корпуси, майже завершені внутрішні роботи у відділенні. Для транспорту, який привозитиме хворих, збудували заїзд. На прилеглій території вкладають бруківку.

Нагадаємо, реалізація проєкту здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництва». Загальна кошторисна вартість понад 9 млн грн. З них: 8 млн грн спрямовано з державного бюджету, а 1 млн 112 тис. грн – кошти місцевого бюджету. Крім того, гроші на медичне обладнання та меблі виділяє Національна служба здоров’я України.

Віктор Сапожніков задоволений виконаними роботами, він зазначив, що вже незабаром у оновленому приймальному відділенні пацієнти отримуватимуть кваліфіковану допомогу.

– Сьогодні ми на порозі відкриття сучасного відділення невідкладної екстреної медичної допомоги, де пацієнтам в межах доби встановлюватимуть діагноз та призначатимуть лікування, – розповіла заступниця директора з медичної частини Олімпіада Галас. За її словами, два приймальні відділення будуть об’єднані й таким чином відбуватиметься раціональне використання кадрового потенціалу. Олімпіада Миколаївна подякувала усім, хто відстоював створення госпітального округу в Нововолинську, та доклав зусиль до реалізації даного проєкту.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.