Про хід виконання бюджету міста

Фінансове управління виконавчого комітету повідомляє, що за 10 місяців поточного року до бюджету міста надійшло власних доходів в сумі 164 769,4 тис. гривень, що становить 101,6 % до плану звітного періоду (перевиконання 2627,1 тис. гривень). Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень зріс на 4,6 %.

Недоотримані заплановані надходження по податку на доходи фізичних осіб в сумі 6914,4 тис. гривень,  платі за землю – 996,9 тис. гривень, платі за надання адміністративних послуг – 997,1 тис. гривень.

Основними причинами невиконання плану надходжень є повне або часткове зупинення діяльності окремих суб’єктів  господарювання на період дії карантинних заходів та запровадження пільг щодо земельного податку.

На період запровадження карантинних заходів робота Центру надання адміністративних послуг проводилась в обмеженому режимі.