Анатолій Гаврилюк: «Передаю естафету молодим»

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков та колектив комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго» подякували за сумлінну багаторічну працю директору підприємства Анатолію Гаврилюку.
Пропрацювавши на посаді 37 років, вчора Анатолій Миколайович написав заяву на звільнення.
Міський голова вручив Анатолію Гаврилюку подяку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, самовідданість у роботі, особистий внесок у розвиток комунального господарства в Нововолинську.

Щиро дякую, Анатолій Миколайович, за вашу працю, громадську роботу і за людяність, – сказав Віктор Борисович. – Сподіваюся, що колектив, продовжить добру справу, а ваш досвід стане у пригоді працівникам.

Анатолій Гаврилюк зазначив, що прийняв рішення піти із посади, передавши естафету молодій, перспективній людині – Олександру Мотиці, котрий вже зарекомендував себе як сумлінний, грамотний та відповідальний працівник.

Ми разом із колегами пройшли великий шлях, тож бажаю, щоб підприємство і надалі розвивалося, – сказав Анатолій Миколайович.

Працівники «Нововолинськтеплокомуненерго» також подякували Анатолію Гаврилюку за віддані сили, витрачений час та чесні старання.

 

З великим теплом та вдячністю будемо згадувати вас як відмінного керівника, – звернулися працівники колективу до Анатолія Миколайовича.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.