Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році

Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Протягом шести місяців вони залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів тощо.

За 26 років існування Програми її випускниками стали понад 1950 осіб.

Наразі оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році. Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського).

Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 15 листопада 2020 року заповнити електронну форму анкети за посиланням, яке розміщено в оголошенні на веб-сайтах Верховної Ради України, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів».
З більш детальною інформацією щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строків їх подання можна ознайомитися на офіційному вебпорталі парламенту України у розділі “Громадськості” або на сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України у розділі “Оголошення” за посиланням: http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73326.html