Визначені проєкти на громадський бюджет Нововолинська

На громадський бюджет Нововолинська попередньо відібрали 15 проєктів,  чотири  з них будуть направлені  на доопрацювання. Таке рішення  прийняли члени робочої групи на засіданні сьогодні, 10 листопада. Загалом на конкурс надійшло 33 заявки.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Нововолинської міської ради  прийом проєктів громадських ініціатив тривав з 1 по 30 жовтня 2020 року.

-Детально  розглянувши кожен з них, робоча група відібрала 15 проєктів,  4 з яких вирішили направити на доопрацювання їх авторам, котрі упродовж  5 днів мають внести уточнення.  Тоді   приймемо  остаточне рішення, оприлюднимо відібрані проєкти на сайті міської ради для громадського голосування, – сказав заступник міського голови Олександр Громик. –  Зазначу, що частину проєктів відхилили через те, що вони дублюють заходи, які здійснюються окремими міськими програмами. А це суперечить  Положенню про громадський бюджет Нововолинська. Інші заявки були неповними  або  подане тільки фото без будь-якого опису.

Громадське голосування  триватиме 15 днів з дня оприлюднення проєктів на сайті міської ради. Отож мешканці нашої громади матимуть змогу обрати найкращі ініціативи, які фінансуватимуться у 2021 році за рахунок коштів міського бюджету. Загалом на їх реалізацію  передбачено  500 тисяч гривень, а граничний розмір фінансування одного проєкту становить 50 тисяч гривень.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.