Як звернутися до Нововолинського відділу прокуратури у період дії карантину

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в країні, з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до вимог чинного законодавства, рішень Уряду, Ради національної безпеки і оборони України та Офісу Генерального прокурора з цих питань, на даний час тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури, в тому числі до Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

Однак, з метою забезпечення Ваших прав на звернення до органів прокуратури, інформуємо про наступне.

Громадяни, у яких виникла необхідність звернутись до Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури, вправі скерувати своє звернення, скаргу або запит в письмовій формі поштовим зв’язком за адресою: вул. Маяковського, 19, м. Нововолинськ, 45400, або в електронній формі, з дотриманням законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», на офіційну електронну адресу Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури nvolinsk_prok@pvo.gov.ua.

Крім того повідомляю, що на час обмеження особистого прийому громадян у Володимир-Волинській місцевій прокуратурі функціонує телефон «гарячої лінії» – (03342) 2 29 53, а також на зручному для громадян місці розміщено скриньку «Для звернень громадян». Скринька розташована ліворуч центрального входу у приміщення Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати безпечний для кожного з Вас спосіб направлення звернень (скарг) та запитів на адресу органів прокуратури.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 13.10.2020 № 956 на території України продовжено карантин до 31 грудня.

Заступник керівника місцевої прокуратури  Л. Новік